ФОТО: Victoria's Secret ја презентира првата дизајнерска колекција
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Victoria's Secret ја презентира првата дизајнерска колекција

ФОТО: Victoria's Secret ја презентира првата дизајнерска колекција

Познатиот бренд за долна облека Victoria's Secret се фокусира на побогатите клиенти со првата дизајнерска колекција долна облека.

Колекцијата е деликатна, безвременска и гламурозна, а цените се движат од 38 до 298 долари. Некои од градниците беа покажани на шоуто на VS во ноември, но никој не знаеше, бидејќи новата колекција беше чувана во тајност.

Новата колекција ќе им конкурира на попрефинетите брендови кои се насочени кон клиентите со подлабок џеб. Интересот за новите парчиња долна облека е огромен и како што известуваат од компанијата, колекцијата е скоро распродадена.

Victoria's Secret Victoria's Secret
Victoria's Secret Victoria's Secret
Victoria's Secret Victoria's Secret
Victoria's Secret Victoria's Secret
Victoria's Secret Victoria's Secret
Victoria's Secret Victoria's Secret
Victoria's Secret Victoria's Secret
Victoria's Secret

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6999 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.