ФОТО: Џенифер Лоренс во новата кампања на Диор
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Џенифер Лоренс во новата кампања на Диор

ФОТО: Џенифер Лоренс во новата кампања на Диор

Џенифер Лоренс нанижи уште една модна кампања за Кристијан Диор.

Популарната оскаровка, која од неодамна е најплатена актерка во Холивуд, позираше со чантите Diorever и Diorama пред објективот на угледниот фотограф Патрик Демаршелие.

Џенифер Лоренс Џенифер Лоренс Џенифер Лоренс Џенифер Лоренс Џенифер Лоренс Џенифер Лоренс Џенифер Лоренс Џенифер Лоренс Џенифер Лоренс

„Шик, стилски, кул... тоа е Диор“ – вели Лоренс во видеото од „зад сцената“.

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8183 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.