ФОТО: Новата колекција на Џенифер Лопез – пролет 2014
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Новата колекција на Џенифер Лопез – пролет 2014

ФОТО: Новата колекција на Џенифер Лопез – пролет 2014

Џенифер Лопез продолжува да ги покажува своите дизајнерски способности преку новата колекција за брендот Kohl’s.

Пролетната колекција на 44-годишната актерка и пејачка вклучува секојдневна облека која се карактеризира со едноставност. Отсуството на впечатливи декорации овозможува креациите лесно да се вклопат во сечиј стил.

Покрај облека, Лопез дизајнираше и елегантна постелнина.

Колекција на Џенифер Лопез Колекција на Џенифер Лопез Колекција на Џенифер Лопез Колекција на Џенифер Лопез Колекција на Џенифер Лопез Колекција на Џенифер Лопез Колекција на Џенифер Лопез Колекција на Џенифер Лопез Колекција на Џенифер Лопез Колекција на Џенифер Лопез Колекција на Џенифер Лопез Колекција на Џенифер Лопез Колекција на Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 6743 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.