ФОТО: Ирина Шајк во бикини и облека за на плажа од „Blanco“
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Ирина Шајк во бикини и облека за на плажа од „Blanco“

ФОТО: Ирина Шајк во бикини и облека за на плажа од „Blanco“

Ирина Шајк е ѕвездата на новата летна кампања на Blanco. Згодната девојка на Кристијано Роналдо изгледа забавно и женствено во бикини и летна облека за на плажа од шпанскиот бренд.

На една од фотографиите, 26-годишната Русинка носи бели бикини кои одлично го акцентираат нејзиниот привлечен темен тен. Колекцијата е младешка и лежерна, апсолутно совршена за претстојните летни жешки денови.

Ирина Шајк во бикини и облека за на плажа од Blanco
Ирина Шајк во бикини и облека за на плажа од Blanco
Ирина Шајк во бикини и облека за на плажа од Blanco
Ирина Шајк во бикини и облека за на плажа од Blanco
Ирина Шајк во бикини и облека за на плажа од Blanco
Ирина Шајк во бикини и облека за на плажа од Blanco
Ирина Шајк во бикини и облека за на плажа од Blanco
Ирина Шајк во бикини и облека за на плажа од Blanco
Ирина Шајк во бикини и облека за на плажа од Blanco
Ирина Шајк во бикини и облека за на плажа од Blanco
Ирина Шајк во бикини и облека за на плажа од Blanco
Ирина Шајк во бикини и облека за на плажа од Blanco
Ирина Шајк во бикини и облека за на плажа од Blanco
Ирина Шајк во бикини и облека за на плажа од Blanco
Ирина Шајк во бикини и облека за на плажа од Blanco
Ирина Шајк во бикини и облека за на плажа од Blanco

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8073 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.