ФОТО: Дауцен Крус, Ирина Шајк... славни модели разголени и провокативни за „W“
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Дауцен Крус, Ирина Шајк... славни модели разголени и провокативни за „W“

ФОТО: Дауцен Крус, Ирина Шајк... славни модели разголени и провокативни за „W“

Списанието „W“ покани 10 од најпопуларните модели на социјалните мрежи за секси фотосесија.

Дауцен Крус, Ирина Шајк, Роузи Хантингтон-Вајтли, Емили Ратајковски, Џоан Смолс, Лили Олдриџ, Ана Еверс, Барбара Палвин, Криси Тиген и Бела Хадид се разголени и провокативни за едиторијалот „Privacy Settings“.

Фотосесијата ја потпишуваат Мерт и Маркус.

Privacy Settings Privacy Settings Privacy Settings Privacy Settings Privacy Settings Privacy Settings Privacy Settings Privacy Settings Privacy Settings Privacy Settings

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6998 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.