ФОТО: Вечерни модни предлози од Blanco – колекција „Night“
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Вечерни модни предлози од Blanco – колекција „Night“

ФОТО: Вечерни модни предлози од Blanco – колекција „Night“

Шпанскиот бренд Blanco претстави уште една возбудлива колекција која може да ни послужи како инспирација за креирање на модни комбинации за претстојните празници.

Колекцијата „Night“ е составена од различни елегантни модели на непогрешливото мало црно фустанче, панталони и кошули во машки стил и гламурозен накит.

Вечерен моден предлог од Blanco – колекција Night Вечерен моден предлог од Blanco – колекција Night
Вечерен моден предлог од Blanco – колекција Night Вечерен моден предлог од Blanco – колекција Night
Вечерен моден предлог од Blanco – колекција Night Вечерен моден предлог од Blanco – колекција Night
Вечерен моден предлог од Blanco – колекција Night Вечерен моден предлог од Blanco – колекција Night
Вечерен моден предлог од Blanco – колекција Night Вечерен моден предлог од Blanco – колекција Night
Вечерен моден предлог од Blanco – колекција Night Вечерен моден предлог од Blanco – колекција Night
Вечерен моден предлог од Blanco – колекција Night Вечерен моден предлог од Blanco – колекција Night
Вечерен моден предлог од Blanco – колекција Night Вечерен моден предлог од Blanco – колекција Night
Вечерен моден предлог од Blanco – колекција Night Вечерен моден предлог од Blanco – колекција Night
Вечерен моден предлог од Blanco – колекција Night Вечерен моден предлог од Blanco – колекција Night
Вечерен моден предлог од Blanco – колекција Night Вечерен моден предлог од Blanco – колекција Night

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 6743 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.