ФОТО: Барбара Палвин секси во дизајнерската колекција на Victoria’s Secret
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Барбара Палвин секси во дизајнерската колекција на Victoria’s Secret

ФОТО: Барбара Палвин секси во дизајнерската колекција на Victoria’s Secret

Victoria’s Secret ги чува најсексапилните корсети, гаќички и градници за дизајнерската колекција, која повторно е претставена од Барбара Палвин.

19-годишната Украинка ги облече најновите модели зачинети со чипка, женствени панделки, секси халтери. Одмерениот сексапил на Барбара не остава простор за вулгарен изглед на разголените комплети.

Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин

Познатиот бренд за долна облека ги прави последните подготовки пред овогодишното шоу. Спектакуларната ревија на Victoria’s Secret ќе се одржи утре, кога најпознатите ангели ќе направат шоу од фантазиите.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6999 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.