ФОТО: Барбара Палвин во нова колекција долна облека на Victoria’s Secret
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Барбара Палвин во нова колекција долна облека на Victoria’s Secret

ФОТО: Барбара Палвин во нова колекција долна облека на Victoria’s Secret

На огромна радост на многуте обожаватели на Барбара Палвин, Victoria’s Secret ја продолжи соработката со неа. 18-годишната Унгарка, која за секунди може да се претвори од неодоливо слатка девојка во неодолива секси заводничка, позираше во нова колекција долна облека на американскиот бренд.

Софистицираната колекција е составена од модели кои ја зачувуваат привлечната женската невиност, но во исто време се и неверојатно сексапилни. Сигурно ќе се согласите дека фотографиите со Барбара се совршена комбинација на сензуална долна облека и префинет сексапил.

Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6999 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.