ФОТО: Ангелот Ерин Хедертон во новата колекција на „Blanco“
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Ангелот Ерин Хедертон во новата колекција на „Blanco“

ФОТО: Ангелот Ерин Хедертон во новата колекција на „Blanco“

Харизматичната Ерин Хедертон е новото рекламно лице на „Blanco“. Убавиот ангел на „Victoria’s Secret“ позира во модели од есенската колекција на шпанскиот бренд.

Забавните комбинации се одлична најава за трендовите кои ќе бидат актуелни во претстојната ладна сезона.

Ерин Хедертон за Blanco

На фотографиите за кампањата, Ерин, која е во врска со Леонардо Дикаприо, покажува секси и шик изглед со крваво црвен кармин на усните и лежерна брановидна фризура.

Ерин Хедертон за Blanco Ерин Хедертон за Blanco Ерин Хедертон за Blanco Ерин Хедертон за Blanco Ерин Хедертон за Blanco Ерин Хедертон за Blanco Ерин Хедертон за Blanco Ерин Хедертон за Blanco Ерин Хедертон за Blanco Ерин Хедертон за Blanco Ерин Хедертон за Blanco Ерин Хедертон за Blanco

Погледнете и видео од снимањето на кампањата:

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8073 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.