Ултра модерна трудница: Меган Маркл блеска во двобоен стајлинг
Почетна » Новости » Мода » Ултра модерна трудница: Меган Маркл блеска во двобоен стајлинг

Ултра модерна трудница: Меган Маркл блеска во двобоен стајлинг

Меган Маркл докажува дека заслужено се наоѓа на листите на најдобро облечени дами. Бремената војвотка блесна во стилско издание во Беркенхед.

За исполнувањето на нејзината прва кралска должност со принцот Хари во новата година, 37-годишната поранешна актерка избра црвено палто од Sentaler кое го носеше над виолетов фустан од Babaton. Својот стајлинг таа го заокружи со црвени салонки.

Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари

Заедно со Хари, Меган присуствуваше на откривањето на спомен-плоча по повод 100-годишнината од смртта на поетот Вилфред Овен.

Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8509 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.