Убавата внука на принцезата Дијана гламурозна на изложба на Bulgari во Москва
Почетна » Новости » Мода » Убавата внука на принцезата Дијана гламурозна на изложба на Bulgari во Москва

Убавата внука на принцезата Дијана гламурозна на изложба на Bulgari во Москва

Откако привлече големо внимание на кралската свадба на принцот Хари и Меган Маркл, Кити Спенсер стана заштитно лице за Bulgari.

Кити Спенсер Кити Спенсер

27-годишната внука на принцезата Дијана деновиве престојува во Москва, каде се одржува изложба на најпознатите парчиња накит на познатиот италијански бренд. Кити присуствуваше на редица настани организирани од Bulgari додека трае изложбата „Tribute to Femininity“ во Државниот историски музеј.

Кити Спенсер Кити Спенсер Кити Спенсер Кити Спенсер Кити Спенсер Кити Спенсер Кити Спенсер Кити Спенсер Кити Спенсер Кити Спенсер Кити Спенсер
Кити Спенсер Кити Спенсер Кити Спенсер Кити Спенсер

Спенсер е редовна гостинка на настаните организирани од Bulgari.

Кити Спенсер Кити Спенсер Кити Спенсер Кити Спенсер Кити Спенсер Кити Спенсер

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4167 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?