Трудница со стил: Меган Маркл во фустан од Викторија Бекам
Почетна » Новости » Мода » Трудница со стил: Меган Маркл во фустан од Викторија Бекам

Трудница со стил: Меган Маркл во фустан од Викторија Бекам

Британското кралско семејство го одбележа Денот на Комонвелтот со повеќе активности, но најзначајна беше службата во Вестминстерската опатија.

Принцот Хари и Меган Маркл присуствуваа на црковната церемонија на која имаше претставници од 53-те земји членки на Комонвелтот.

Славната војвотка од Сасекс избра светол стајлинг кој вклучуваше фустан од Викторија Бекам.

Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари

Меган и Хари ја започнаа прославата на Денот на Комонвелтот со средби со млади Канаѓани кои живеат во Обединетото кралство.

Меган Маркл и принцот Хари

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6999 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.