Софистицирани невестински фустани во новата колекција на Ели Сааб
Почетна » Новости » Мода » Софистицирани невестински фустани во новата колекција на Ели Сааб

Софистицирани невестински фустани во новата колекција на Ели Сааб

Ели Сааб го има решението на секоја дама за пронаоѓањето на софистицирана венчаница за големиот ден.

Либанскиот дизајнер со новата колекција „Ethereal Symmetry“ за сезоната есен 2019 ги поттикнува идните невести да сонуваат за нивниот свадбен ден.

Венчаници од Ели Сааб Венчаници од Ели Сааб Венчаници од Ели Сааб Венчаници од Ели Сааб Венчаници од Ели Сааб Венчаници од Ели Сааб Венчаници од Ели Сааб Венчаници од Ели Сааб Венчаници од Ели Сааб Венчаници од Ели Сааб Венчаници од Ели Сааб Венчаници од Ели Сааб Венчаници од Ели Сааб Венчаници од Ели Сааб Венчаници од Ели Сааб Венчаници од Ели Сааб Венчаници од Ели Сааб

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2019 година?
  • 5%
  • 54%
  • 4%
  • 15%
  • 1%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 504 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.