Сензуални и раскошни венчаници кои заробуваат погледи од Crystal Design
Почетна » Новости » Мода » Сензуални и раскошни венчаници кои заробуваат погледи од Crystal Design

Сензуални и раскошни венчаници кои заробуваат погледи од Crystal Design

Креирањето на венчаници кои магнетски привлекуваат и хипнотизираат е специјалност на брендот Crystal Design.

Новата колекција „The Soul Of The Oasis“ обединува невестински фустани со богати текстури, комплексни везови и декорации, цветни апликации и сензуални силуети.

Потребен е само еден поглед за да увидите зошто за само 8 години постоење, овој бренд успеа да влезе на пазарот во десетици земји низ целиот свет.

Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design Венчаници Crystal Design

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 9700 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.