Ријана ги истакна облините во кафеав фустан на ревијата на нејзината колекција долна облека
Почетна » Новости » Мода » Ријана ги истакна облините во кафеав фустан на ревијата на нејзината колекција долна облека

Ријана ги истакна облините во кафеав фустан на ревијата на нејзината колекција долна облека

Ријана синоќа ја претстави својата најнова колекција долна облека од линијата „Savage x Fenty“.

На ревијата која се одржа во рамките на Њујоршката недела на модата, 30-годишната пејачка ги истакна облините во кафеав фустан. Таа носеше и накит од Шопард.

Ријана ревија Ријана ревија Ријана ревија Ријана ревија Ријана ревија Ријана ревија Ријана ревија Ријана ревија Ријана ревија Ријана ревија Ријана ревија Ријана ревија Ријана ревија

ВИДЕО

Ријана прослави за успешната ревија на вечерна забава. За таа пригода, музичката ѕвезда носеше кратко кожено фустанче.

Ријана ревија Ријана ревија Ријана ревија Ријана ревија Ријана ревија Ријана ревија Ријана ревија Ријана ревија

Анкета

Анкета
Дали ќе гласате на референдумот на прашањето: „Дали сте за членство во ЕУ и НАТО со прифаќање на Договорот помеѓу Република Македонија и Република Грција?“
  • 25%
  • 5%
  • 70%
Се испраќа...

(Вкупно: 8838 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.