Пресоблекување во авион: Меланија Трамп тргна од Вашингтон во една комбинација, пристигна во Брисел во друга
Почетна » Новости » Мода » Пресоблекување во авион: Меланија Трамп тргна од Вашингтон во една комбинација, пристигна во Брисел во друга

Пресоблекување во авион: Меланија Трамп тргна од Вашингтон во една комбинација, пристигна во Брисел во друга

Меланија Трамп не дозволи двапати да биде фотографирана во ист стајлинг. Додека заедно со Доналд Трамп се упатуваше кон Брисел по повод самитот на НАТО, првата дама на САД привлекуваше погледи со две комбинации.

Кога ја напушти Белата куќа во Вашингтон, таа носеше бежово миди здолниште од Мартин Грант, црвена блуза од Ралф Лорен и чевли од Кристијан Лобутин.

Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп

Откако претседателскиот авион слета во Белгија, Меланија зачекори по скалилата во нова комбинација која вклучуваше мантил од Барбери и чевли повторно од Лобутин.

Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп

Анкета

Анкета
Дали ќе гласате на референдумот на прашањето: „Дали сте за членство во ЕУ и НАТО со прифаќање на Договорот помеѓу Република Македонија и Република Грција?“
  • 25%
  • 5%
  • 70%
Се испраќа...

(Вкупно: 8839 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.