Првпат како пар: 44-годишната Хајди Клум во бел фустан од Зухаир Мурад покрај 28-годишниот Том Каулиц
Почетна » Новости » Мода » Првпат како пар: 44-годишната Хајди Клум во бел фустан од Зухаир Мурад покрај 28-годишниот Том Каулиц

Првпат како пар: 44-годишната Хајди Клум во бел фустан од Зухаир Мурад покрај 28-годишниот Том Каулиц

Хајди Клум со широка насмевка шармираше покрај новата љубов на галата на amfAR (Американската фондација за истражување на сидата), која традиционално се одржува во рамките на Канскиот филмски фестивал.

44-годишниот поранешен супермодел за првпат се појави на свеченост заедно со Том Каулиц.

Хајди Клум Хајди Клум

Облечена во бела креација од Зухаир Мурад, Клум со задоволство позираше до 28-годишниот музичар.

Хајди Клум Хајди Клум Хајди Клум Хајди Клум Хајди Клум Хајди Клум Хајди Клум Хајди Клум Хајди Клум Хајди Клум Хајди Клум Хајди Клум

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4470 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.