Опуштени и разиграни: Војвотката Кетрин во Zara фустан од 2.600 денари се забавува со принцот Џорџ и принцезата Шарлот
Почетна » Новости » Мода » Опуштени и разиграни: Војвотката Кетрин во Zara фустан од 2.600 денари се забавува со принцот Џорџ и принцезата Шарлот

Опуштени и разиграни: Војвотката Кетрин во Zara фустан од 2.600 денари се забавува со принцот Џорџ и принцезата Шарлот

Британското кралско семејство ретко е фотографирано во лежерно издание во секојдневниот живот. Токму затоа фотографиите од војвотката Кетрин со двете деца, направени викендов, наидоа на големо внимание. Поводот беше хуманитарен поло натпревар во кој учествуваше принцот Вилијам.

Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин

Шармантната Кетрин носеше син фустан со тенки бели риги од брендот Zara кој чини 2.590 денари. Како посветена мајка, таа внимателно ги набљудуваше разиграните Џорџ и Шарлот.

Војвотката Кетрин

4-годишниот принц си играше со лажни пиштоли, а 3-годишната принцеза максимално се забавуваше на тревата и ги покажуваше своите почетнички гимнастички вештини додека нивниот татко се натпреваруваше.

Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин Војвотката Кетрин

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 4923 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.