Никол Шерцингер во бел балски фустан на црвениот тепих на Канскиот фестивал
Почетна » Новости » Мода » Никол Шерцингер во бел балски фустан на црвениот тепих на Канскиот фестивал

Никол Шерцингер во бел балски фустан на црвениот тепих на Канскиот фестивал

Никол Шерцингер присуствуваше на премиерата на филмот „BlacKkKlansman“ на Канскиот филмски фестивал.

Белата креација во која 39-годишната пејачка зачекори на црвениот тепих е дело на модната куќа Ashi Studio.

Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4470 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.