Невестинска инспирација: Ѕирнете во колекцијата „Blooming London“ на Milla Nova
Почетна » Новости » Мода » Невестинска инспирација: Ѕирнете во колекцијата „Blooming London“ на Milla Nova

Невестинска инспирација: Ѕирнете во колекцијата „Blooming London“ на Milla Nova

Романтична, нежна и волшебна – колекцијата „Blooming London“ 2019 на Milla Nova ќе ве освои на прв поглед. Доколку допрва ви претстои големиот ден, можеби ќе се инспирирате за вашата венчаница од моделите на овој бренд.

Женствени силуети, цветни детали кои имаат ефект на тетоважи, нежна чипка... Сето ова е совршено инкорпорирано во креациите на Milla Nova.

Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova Milla Nova

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9423 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.