„Најубавото девојче на светот“ во модна кампања за фустани за мајки и ќерки
Почетна » Новости » Мода » „Најубавото девојче на светот“ во модна кампања за фустани за мајки и ќерки

„Најубавото девојче на светот“ во модна кампања за фустани за мајки и ќерки

Минатата година Анастасија Књазева, девојчето со сини очи и ангелско лице, се прослави како „најубавото девојче на светот“.

5-годишната Русинка, која нижи голем број модни ангажмани, сними кампања за фустани наменети за мајки и нивните мали принцези. Колекцијата пролет/лето 2017 на брендот Mania Modeler зрачи со романтика, грациозност и елеганција.

Анастасија Књазева Анастасија Књазева Анастасија Књазева Анастасија Књазева Анастасија Књазева Анастасија Књазева Анастасија Књазева Анастасија Књазева Анастасија Књазева Анастасија Књазева Анастасија Књазева Анастасија Књазева Анастасија Књазева Анастасија Књазева Анастасија Књазева Анастасија Књазева Анастасија Књазева Анастасија Књазева Анастасија Књазева Анастасија Књазева

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 3477 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.