Најновото од H&M: Првите шик модни предлози за новата година
Почетна » Новости » Мода » Најновото од H&M: Првите шик модни предлози за новата година

Најновото од H&M: Првите шик модни предлози за новата година

Зачекорете во новата година со стил. H&M се погрижи да ги задоволи желбите на секоја урбана дама со шик модни предлози.

Преку три едиторијали, шведскиот гигант ги претстави најновите модели.

Како да носите плетива сега?

Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M

Деловни комбинации

Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M

Нови неутрални парчиња и диви принтови

„Новата година е совршено време за обновување на вашата гардероба. Инвестирајте во неутрални клучни парчиња и зачинете ги со неочекувано шик рептилни принтови“ – порачуваат од брендот.

Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2019 година?
  • 11%
  • 54%
  • 4%
  • 12%
  • 1%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6342 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.