„Моќта на убавината“ – новата свечена колекција на Al Aparel од Наташа Карчева
Почетна » Новости » Мода » „Моќта на убавината“ – новата свечена колекција на Al Aparel од Наташа Карчева

„Моќта на убавината“ – новата свечена колекција на Al Aparel од Наташа Карчева

Наташа Карчева преку фотосесија ја обелодени новата колекција „Моќта на убавината“.

„Акцентот на целата колекција, како што кажува и самото име на колекцијата, е моќта на убавината, убавината на жената која овој пат е малку похрабра да го истакне своето тело преку длабоките отвори, прозрачните материјали, откриените делови од телото. Наменета е за малку похрабрите, кои сакаат да ја истакнат својата убавина на малку попровокативен начин“ – велат од ателјето.

Пејачката Сања Сани Гроздановска позираше во најновите креации на Al Aparel во Hotel Mirror.

Al Aparel Al Aparel Al Aparel Al Aparel Al Aparel Al Aparel Al Aparel Al Aparel Al Aparel Al Aparel Al Aparel Al Aparel Al Aparel

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 7136 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.