Модна пролет во риги: Најновите стилски предлози од H&M
Почетна » Новости » Мода » Модна пролет во риги: Најновите стилски предлози од H&M

Модна пролет во риги: Најновите стилски предлози од H&M

H&M потврди дека ригите продолжуваат да владеат на модната сцена.

Шведскиот гигант ги презентира најновите парчиња од пролетната понуда преку едиторијалот „Stripes Ahead“ со мајка и ќерка.

H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 68%
  • 14%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 5717 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.