Модна пролет во риги: Најновите стилски предлози од H&M
Почетна » Новости » Мода » Модна пролет во риги: Најновите стилски предлози од H&M

Модна пролет во риги: Најновите стилски предлози од H&M

H&M потврди дека ригите продолжуваат да владеат на модната сцена.

Шведскиот гигант ги презентира најновите парчиња од пролетната понуда преку едиторијалот „Stripes Ahead“ со мајка и ќерка.

H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4771 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?