Модна експериментаторка: Џенифер Лопез во бела креација и голем шешир на црвениот тепих на Греми
Почетна » Новости » Мода » Модна експериментаторка: Џенифер Лопез во бела креација и голем шешир на црвениот тепих на Греми

Модна експериментаторка: Џенифер Лопез во бела креација и голем шешир на црвениот тепих на Греми

Со оглед на тоа што најчесто избира сексапилни креации кои ги истакнуваат нејзините облини, Џенифер Лопез ги изненади фановите со стајлингот на доделувањето на Греми наградите.

На црвениот тепих во Лос Анџелес, 49-годишната музичка ѕвезда се појави во бела креација со блескави камења и голем шешир од модната куќа Ралф и Русо.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Џеј Ло беше придружувана од саканиот Алекс Роздригез, а позираше и со Лејди Гага со која носеа исти сандали од Џими Чу.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Лопез заедно со Мишел Обама, Алиша Кис, Лејди Гага и Џејда Пинкет Смит одржаа говори за моќта на музиката и жените.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Настапот на Лопез на големата сцена беше посветен на 60-годишнината на Motown Records.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 9453 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.