Модерна убавица: Меган Маркл го краси француското Elle по свршувачката со принцот Хари
Почетна » Новости » Мода » Модерна убавица: Меган Маркл го краси француското Elle по свршувачката со принцот Хари

Модерна убавица: Меган Маркл го краси француското Elle по свршувачката со принцот Хари

Меган Маркл е лицето од корицата на француското издание на Elle.

Идната сопруга на принцот Хари со модерни стајлинзи шармира од страниците на популарното модно списание.

Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл

Фотографиите се дело на Кристијан Бланшард и претходно беа објавени во мексиканското издание на Vanity Fair.

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 47%
  • 29%
Се испраќа...

(Вкупно: 5059 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.