Модерна невестинска елеганција од Pronovias
Почетна » Новости » Мода » Модерна невестинска елеганција од Pronovias

Модерна невестинска елеганција од Pronovias

Невестински соништа претворени во реалност...

Pronovias ги обелодени венчаниците од двете колекции од модната понуда за 2018 година, со што развиори многу женски фантазии.

Софистицираните фустани од колекцијата висока мода „Atelier 2018“ се изработени од најфини материјали и се декорирани со префинети камења, кристали и бисери. Кај многу од моделите, највпечатливиот дел се наоѓа на грбот.

Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias

Погледнете и ги фустаните од регуларната колекција која следи класични силуети и модерна префинетост.

Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias Pronovias

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8183 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.