Модерна мајка од Русија мами обожаватели на Instagram со женствениот стил
Почетна » Новости » Мода » Модерна мајка од Русија мами обожаватели на Instagram со женствениот стил

Модерна мајка од Русија мами обожаватели на Instagram со женствениот стил

Русинка привлекува обожаватели на Instagram со женствениот стил и одличните модни комбинации.

Модерната мајка на две деца има создадено мрежа од повеќе од 100 илјади фанови, кои секојдневно ги инспирира да експериментираат со комбинирањето на нивната облека.

Викторија постојано добива комплименти во коментарите на фотографиите. Погледнете зошто:

Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија Викторија

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 68%
  • 14%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 5353 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.