Мода за студени денови: Нови предлози од H&M
Почетна » Новости » Мода » Мода за студени денови: Нови предлози од H&M

Мода за студени денови: Нови предлози од H&M

H&M ги претстави новите модни предлози за студените денови.

Преку едиторијалите „Chic Thrills“ и „Modern Eclectic“, шведскиот бренд им дава стилски идеи на урбаните дами кои не ги игнорираат актуелните тенденции.

H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 8788 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.