Меланија Трамп во циклама палто Луј Витон на официјална средба во Белата куќа
Почетна » Новости » Мода » Меланија Трамп во циклама палто Луј Витон на официјална средба во Белата куќа

Меланија Трамп во циклама палто Луј Витон на официјална средба во Белата куќа

Доналд и Меланија Трамп ги примија јужнокорејскиот претседател Мун Џае-ин и неговата сопруга Ким Џон-сук во Белата куќа.

На официјалната средба во Вашингтон, Првата дама на САД носеше впечатливо палто од Луј Витон, кое чини 4.750 долари, со тенок црн колан на половината. Стајлингот на Меланија беше надополнет со црни салонки од Кристијан Лобутин.

Трамп Трамп

Првата дама на Јужна Кореја беше облечена во бежова комбинација.

Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8512 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.