Меланија Трамп во летни комбинации за лежерен викенд
Почетна » Новости » Мода » Меланија Трамп во летни комбинации за лежерен викенд

Меланија Трамп во летни комбинации за лежерен викенд

Доналд Трамп за првпат го посети „Камп Дејвид“, рустичното одморалиште во кое се релаксирале сите претседатели на САД во изминативе седум децении. За лежерниот викенд, нему му се придружија Меланија и Барон Трамп.

На заминувањето, првата дама на САД беше фотографирана на тревникот пред Белата куќа во летна комбинација со кошула-фустан од Габриела Херст, колан од Мајкл Корс и удобни балетанки.

Трамп Трамп Трамп Трамп

На крајот од краткиот одмор, Меланија се врати во Белата куќа во кежуал издание со бела кошула и тесни фармерки во маслинесто-зелена боја.

Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8150 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.