Меланија Трамп блесна во бел фустан од Ели Сааб на коктел забава на самитот на НАТО
Почетна » Новости » Мода » Меланија Трамп блесна во бел фустан од Ели Сааб на коктел забава на самитот на НАТО

Меланија Трамп блесна во бел фустан од Ели Сааб на коктел забава на самитот на НАТО

Меланија Трамп недискутабилно се истакна на коктел забава на светските лидери и нивните партнери во рамките на самитот на НАТО.

Првата дама на САД носеше бел фустан од Ели Сааб кој чини 7.450 долари.

На забавата во Брисел, Меланија повторно се сретна со германската канцеларка Ангела Меркел и Брижит Макрон.

Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп

65-годишната прва дама на Франција носеше црно-бела комбинација од Луј Витон.

Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп

Анкета

Анкета
Дали ќе гласате на референдумот на прашањето: „Дали сте за членство во ЕУ и НАТО со прифаќање на Договорот помеѓу Република Македонија и Република Грција?“
  • 25%
  • 5%
  • 70%
Се испраќа...

(Вкупно: 8839 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.