Меган Маркл женствена во отмено зелено палто од Ердем
Почетна » Новости » Мода » Меган Маркл женствена во отмено зелено палто од Ердем

Меган Маркл женствена во отмено зелено палто од Ердем

Меган Маркл и принцот Хари ги започнаа активностите по повод Денот на Комонвелтот. Кралската двојка присуствуваше на настан посветен на разновидната заедница на млади Канаѓани кои живеат во Лондон и низ Велика Британија.

37-годишната војвотка од Сасекс изгледаше женствено во модерно зелено палто со црни детали од Ердем и омилените обувки од брендот Aquazzura.

Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари

Меган и Хари, кои следниот месец ќе го добијат првото дете, имаа можност да поразговараат со млади лица од различни сфери како уметност, мода и бизнис.

Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6999 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.