Лежерен шик: Летна мода од H&M
Почетна » Новости » Мода » Лежерен шик: Летна мода од H&M

Лежерен шик: Летна мода од H&M

За претстојните сончеви денови, H&M подготвува интересни модни приказни.

Шведскиот бренд го претстави новиот бран стилски предлози од летната колекција.

Едиторијалот „Summer Gold“ презентира облека во неутрални, но и портокалови и златни нијанси.

H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M

Во едиторијалот „Oh-So-Lovely Dresses“ фокусот е на лесни фустани кои ќе ви дозволат слободно да итате низ авантурите.

H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8596 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.