Лежерен шик: Летна мода од H&M
Почетна » Новости » Мода » Лежерен шик: Летна мода од H&M

Лежерен шик: Летна мода од H&M

За претстојните сончеви денови, H&M подготвува интересни модни приказни.

Шведскиот бренд го претстави новиот бран стилски предлози од летната колекција.

Едиторијалот „Summer Gold“ презентира облека во неутрални, но и портокалови и златни нијанси.

H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M

Во едиторијалот „Oh-So-Lovely Dresses“ фокусот е на лесни фустани кои ќе ви дозволат слободно да итате низ авантурите.

H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9631 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?