Кендал Џенер провокативна во проѕирна креација со висок шлиц на црвениот тепих во Лондон
Почетна » Новости » Мода » Кендал Џенер провокативна во проѕирна креација со висок шлиц на црвениот тепих во Лондон

Кендал Џенер провокативна во проѕирна креација со висок шлиц на црвениот тепих во Лондон

Кендал Џенер редовно привлекува внимание во провокативни изданија. 23-годишната манекенка остави малку на фантазијата, појавувајќи се на доделувањето на Британските модни награди во сексапилна креација.

На црвениот тепих пред „Ројал Алберт Хол“ во Лондон, славниот модел зачекори во проѕирен златен фустан со висок шлиц и разголен грб од дизајнерот Џулиен Мекдоналд.

Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8512 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.