Кендал Џенер во волуменозна розова креација на хуманитарна гала во Франција
Почетна » Новости » Мода » Кендал Џенер во волуменозна розова креација на хуманитарна гала во Франција

Кендал Џенер во волуменозна розова креација на хуманитарна гала во Франција

Кендал Џенер со „барби“ фустан заробуваше погледи на хуманитарна гала вечер на amfAR (Американската фондација за истражување на сидата) во рамките на Канскиот филмски фестивал.

23-годишниот модел носеше фустан од претстојната колекција на Џамбатиста Вали и H&M.

Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер

Креацијата всушност има трансформативен елемент, па може да се носи и во кратка верзија.

Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер

Колекцијата која резултираше од соработката на Џамбатиста Вали и H&M ќе биде лансирана наесен.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8596 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.