Камила Морон, девојката на Леонардо Дикаприо, сексапилна во нова модна кампања
Почетна » Новости » Мода » Камила Морон, девојката на Леонардо Дикаприо, сексапилна во нова модна кампања

Камила Морон, девојката на Леонардо Дикаприо, сексапилна во нова модна кампања

Камила Морон истовремено се пробива и во модната и во филмската индустрија. 21-годишната девојка на Леонардо Дикаприо стана заштитно лице на брендот за женска облека Ramy Brook.

На фотографиите од новата кампања, Камила го покажува својот сексапил во парчиња од колекцијата за претстојната топла сезона.

Камила Морон Камила Морон

„Парчињата во нашите колекции за пролет/лето се колоритни и смели, токму како Камила. Пресреќни сме што ја имаме неа како ѕвезда во нашите кампањи за 2019“ - изјави дизајнерката Рами Шарп.

Камила Морон Камила Морон Камила Морон Камила Морон Камила Морон

Атрактивниот модел и 44-годишниот холивудски актер се во врска повеќе од една година.

Камила Морон

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9425 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.