Како од мајка родени: Сестрите Џиџи и Бела Хадид голи во фотосесија за „Вог“
Почетна » Новости » Мода » Како од мајка родени: Сестрите Џиџи и Бела Хадид голи во фотосесија за „Вог“

Како од мајка родени: Сестрите Џиџи и Бела Хадид голи во фотосесија за „Вог“

Џиџи и Бела Хадид се разголија за „Вог“. Славните сестри како од мајка родени позираа пред објективот на Стивен Мејзел за фотосесија за мартовското издание на модната библија.

Хадид

Покрај црно-белата фотографија на која 22-годишната Џиџи и 21-годишната Бела се целосно голи, објавени се уште две фотографии на кои тие носат иста креација од Версаче.

Хадид Хадид

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4947 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?