Каков татко, таков син: Кристијано Роналдо со фотосесија со малиот син ја претстави својата нова колекција
Почетна » Новости » Мода » Каков татко, таков син: Кристијано Роналдо со фотосесија со малиот син ја претстави својата нова колекција

Каков татко, таков син: Кристијано Роналдо со фотосесија со малиот син ја претстави својата нова колекција

Кристијано Роналдо ја претстави својата нова колекција со помош на својот син.

33-годишниот фудбалер и 7-годишното момче снимија рекламни фотографии за CR7, брендот со кој Кристијано влезе во модниот бизнис пред 12 години.

Кристијано Роналдо Кристијано Роналдо Кристијано Роналдо Кристијано Роналдо Кристијано Роналдо Кристијано Роналдо Кристијано Роналдо Кристијано Роналдо Кристијано Роналдо Кристијано Роналдо Кристијано Роналдо Кристијано Роналдо Кристијано Роналдо Кристијано Роналдо

Погледнете и видео од „зад сцената“:

A post shared by CR7JUNIOR (@cr7junior) on

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4470 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.