Ирина Шајк дефилираше со робот откако блесна во жолта креација на модно шоу во Њујорк
Почетна » Новости » Мода » Ирина Шајк дефилираше со робот откако блесна во жолта креација на модно шоу во Њујорк

Ирина Шајк дефилираше со робот откако блесна во жолта креација на модно шоу во Њујорк

Ирина Шајк со специјален партнер дефилираше на Њујоршката недела на модата. Славната Русинка излезе од вонземско летало и зачекори на пистата со робот на ревијата на Филип Плајн.

32-годишниот модел го отвори шоуто во црн тесен комбинезон, а на финалето го придружуваше и самиот дизајнер.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

A post shared by Philipp Plein (@philippplein78) on

Во Големото јаболко, Ирина беше дел и од модното шоу на Ботега Венета, за кое облече жолта кадифена креација со длабоко деколте.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4470 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.