„Златна Барби“ – девојката која забрзано го освојува модниот свет
Почетна » Новости » Мода » „Златна Барби“ – девојката која забрзано го освојува модниот свет

„Златна Барби“ – девојката која забрзано го освојува модниот свет

Џасмин Сандерс е новото лице во светот на модата кое е насекаде – на ревии, на луксузни забави, во рекламни кампањи.

Привлечната девојка со сини очи и руси локни, која е нарекувана „Златна Барби“, има над 2,3 милиони следбеници на Instagram, што ја прави уште поатрактивна за модните брендови.

Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс

Најновата соработка на 25-годишната убавица е со брендот за очила QUAY Australia.

Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс

Иако работи како модел веќе 13 години, таа неодамна започна да привлекува многу ангажмани. „Сакам да работам како модел. Нови врати се отворија за мене и трчам низ нив! Пазете се!“ – вели таа.

Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс Џасмин Сандерс

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 6835 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.