Згодната Изабел Голарт во златна креација од Зухаир Мурад на црвениот тепих во Кан
Почетна » Новости » Мода » Згодната Изабел Голарт во златна креација од Зухаир Мурад на црвениот тепих во Кан

Згодната Изабел Голарт во златна креација од Зухаир Мурад на црвениот тепих во Кан

Изабел Голарт го разубави црвениот тепих во Кан. На премиерата на филмот „Burning“, 33-годишната Бразилка ја истакна фигурата во тесен фустан.

Креацијата е дел од колекцијата висока мода пролет 2018 на либанскиот дизајнер Зухаир Мурад.

Изабел Голарт Изабел Голарт Изабел Голарт Изабел Голарт Изабел Голарт Изабел Голарт Изабел Голарт Изабел Голарт Изабел Голарт Изабел Голарт Изабел Голарт Изабел Голарт Изабел Голарт Изабел Голарт Изабел Голарт

Голарт присуствуваше на повеќе свечености во рамките на Канскиот фестивал.

Изабел Голарт Изабел Голарт Изабел Голарт Изабел Голарт

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4470 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.