За урбани девојки: Нова модна колекција на бразилската блогерка Камила Коељо
Почетна » Новости » Мода » За урбани девојки: Нова модна колекција на бразилската блогерка Камила Коељо

За урбани девојки: Нова модна колекција на бразилската блогерка Камила Коељо

Камила Коељо ја преточи својата љубов кон модата во нова колекција. Популарната бразилска блогерка соработуваше со Revolve и дизајнираше атрактивни модни парчиња облека за урбани девојки.

Жолта, портокалова, црвена, ментол... ведрите нијанси доминираат во колекцијата на Камила, која на Instagram има над 8 милиони следбеници.

Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо
Колекција на Камила Коељо

Камила организираше забава по повод лансирањето на колекцијата.

Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо Колекција на Камила Коељо

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 27%
  • 73%
Се испраќа...

(Вкупно: 957 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?