Есенската колекција на сестрите Кендал и Кајли Џенер
Почетна » Новости » Мода » Есенската колекција на сестрите Кендал и Кајли Џенер

Есенската колекција на сестрите Кендал и Кајли Џенер

Кендал и Кајли Џенер ја претставија својата есенска колекција создадена во соработка со PacSun.

Светол џинс, модерна жолта боја и ситни леопардски и карирани дезени се оцртуваат како основа на колекцијата.

Погледнете ги промотивните фотографии на калифорнискиот бренд:

Џенер Џенер Џенер Џенер Џенер Џенер Џенер Џенер Џенер Џенер

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4662 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?