„Дивиот ангел“ Наталија Ореиро во празничната кампања за своја модна колекција
Почетна » Новости » Мода » „Дивиот ангел“ Наталија Ореиро во празничната кампања за своја модна колекција

„Дивиот ангел“ Наталија Ореиро во празничната кампања за своја модна колекција

Наталија Ореиро заплива и во дизајнерските води. Уругвајската актерка и пејачка, која кај нас е позната по серијата „Дивиот ангел“, создаде своја модна колекција во соработка со рускиот бренд Zarina.

41-годишната ѕвезда сними празнична рекламна кампања во која самата таа ги презентира креациите.

Наталија Ореиро Наталија Ореиро Наталија Ореиро Наталија Ореиро Наталија Ореиро Наталија Ореиро Наталија Ореиро Наталија Ореиро Наталија Ореиро Наталија Ореиро Наталија Ореиро Наталија Ореиро Наталија Ореиро Наталија Ореиро

Ореиро има огромен број фанови во Русија, па реши да им посвети песна. Деновиве таа го објави спотот за песната „To Russia with Love“ снимен во рускиот град Балашиха.

Во видеото, таа ги носи креациите и модните додатоци од сопствената колекција.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 68%
  • 14%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 5717 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.