Денина Мартин – бугарската блогерка чиј женствен стил ќе сакате да го копирате
Почетна » Новости » Мода » Денина Мартин – бугарската блогерка чиј женствен стил ќе сакате да го копирате

Денина Мартин – бугарската блогерка чиј женствен стил ќе сакате да го копирате

Денина Мартин е една од најпознатите блогерки од Бугарија. Убавата модна ентузијастка го опишува својот блог како идеална дестинација за мода, убавина, патување, оптимизам и најколоритните перспективи на животот.

Блогот „Purely Me by Denina Martin“, кој Мартин го основа пред три години, е одлично катче на кое таа континуирано ги реди своите стилски приказни.

Прошетајте со поглед низ женствените летни комбинации на шармантната дама од нашето соседство:

Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин Денина Мартин

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 8796 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.