Дами во црно: Софија Вергара, Хали Бери, Рис Витерспун и Џенифер Гарнер на забава на Tiffany and Co.
Почетна » Новости » Мода » Дами во црно: Софија Вергара, Хали Бери, Рис Витерспун и Џенифер Гарнер на забава на Tiffany and Co.

Дами во црно: Софија Вергара, Хали Бери, Рис Витерспун и Џенифер Гарнер на забава на Tiffany and Co.

Многу познати дами присуствуваа на отворањето на продавница на компанијата за луксузен накит Tiffany & Co. во Беверли Хилс. На забавата преовладуваа црните аутфити и се разбира, блескавите парчиња накит.

Софија Вергара со широка насмевка позираше на тиркизниот тепих во фустан од Cushnie Et Ochs, обувки од Christian Louboutin и накит од Tiffany & Co. 44-годишната Колумбијка мамеше погледи со својата привлечна фигура.

Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара

Хали Бери воопшто не покажуваше дека има 50 години. На настанот, познатата оскаровка се појави во црн костум од Alexander McQueen со проѕирна раскопчана кошула од Balmain од која ѕиркаше нејзиниот градник.

Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара

40-годишната Рис Витерспун исто така покажа младолик изглед во комбинезон со разголено деколте.

Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара

Џенифер Гарнер беше облечена во фустан од Lanvin, обувки од Casadei и накит од Tiffany & Co.

Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8509 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.