Дама во црвено: Кралицата Летиција блеска во креација од Каролина Ерера
Почетна » Новости » Мода » Дама во црвено: Кралицата Летиција блеска во креација од Каролина Ерера

Дама во црвено: Кралицата Летиција блеска во креација од Каролина Ерера

Кралицата Летиција и кралот Фелипе заедно со неговите родители, кралот Хуан Карлос и кралицата Софија, ги доделија Спортските награди за најдобрите во Шпанија.

Кралското семејство присуствуваше на церемонијата во дворецот Ел Пардо во близина на Мадрид.

46-годишната кралица изгледаше модерно во црвена креација со пеплум од Каролина Ерера.

Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8509 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.