Војвотката Кетрин софистицирана во сино-зелен стајлинг покрај принцот Хари на церемонија во Лондон
Почетна » Новости » Мода » Војвотката Кетрин софистицирана во сино-зелен стајлинг покрај принцот Хари на церемонија во Лондон

Војвотката Кетрин софистицирана во сино-зелен стајлинг покрај принцот Хари на церемонија во Лондон

Војвотката Кетрин и принцот Хари присуствуваа на церемонија во Вестминстерска катедрала на Денот Анзак, празник посветен на сите воени лица во Австралија и Нов Зеланд кои служеле и ги загубиле своите животи во воени конфликти и мировни операции.

За оваа пригода, 37-годишната претставничка на британското кралско семејство избра син палто-фустан од Кетрин Вокер, кој го надополни со шапка во иста нијанса и зелени обувки и чантичка.

Војвотката Кетрин и принцот Хари Војвотката Кетрин и принцот Хари Војвотката Кетрин и принцот Хари Војвотката Кетрин и принцот Хари Војвотката Кетрин и принцот Хари Војвотката Кетрин и принцот Хари Војвотката Кетрин и принцот Хари Војвотката Кетрин и принцот Хари Војвотката Кетрин и принцот Хари Војвотката Кетрин и принцот Хари

Принцот Хари во секој момент го очекува раѓањето на неговото прво дете со Меган Маркл.

Војвотката Кетрин и принцот Хари

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8594 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.