ВИДЕО: 6 идеи како да носите марама на плажа
Почетна » Новости » Мода » ВИДЕО: 6 идеи како да носите марама на плажа

ВИДЕО: 6 идеи како да носите марама на плажа

Планирате викендот да го поминете разладувајќи се на плажа? Не брзајте да пакувате најразлични фустанчиња и кратки панталончиња. Грабнете неколку марами во различни големини и ќе имате барем неколку различни модерни прекривки за над костимот за капење.

Немате идеи како да ги искористите марамите? Еве неколку идеи кои веројатно ќе ја разбудат вашата фантазија и креативност:

Како да си направите чанта за на плажа од марама?

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4167 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?